Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

„Gdy aniołowie odeszli od nich do nieba, pasterze mówili nawzajem do siebie: «Pójdźmy do Betlejem i zobaczmy, co się tam zdarzyło i o czym nam Pan oznajmił». Udali się też z pośpiechem i znaleźli Maryję, Józefa i Niemowlę, leżące w żłobie. Gdy Je ujrzeli, opowiedzieli o tym, co im zostało objawione o tym Dziecięciu.” (Łk 2,15-17)

***

Wszystkim Wykładowcom, Studentom i Sympatykom naszego Kierunku Chrześcijańska turystyka religijna składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego! Tego światła, które płynie z betlejemskiej groty i umiejętności opowiadania o tym, co zostało także nam objawione, jako źródło nadziei dla naszego życia.

Błogosławionych Świąt!

***

„Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan.” (Łk 2,10-11)